Είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω ότι στις 17 Ιουνίου με τη λήξη της κινηματογραφικής προβολής θα είναι μαζί μας ο μουσικοσυνθέτης και ερμηνευτής Παπαμιχαήλ Γιώργος
https://www.facebook.com/ geopapami/
![](https://lifespeed.gr/wp-content/uploads/2024/06/papam2-212x300.jpg)
O Γιώργος Παπαμιχαήλ θα μας παρουσιάσει με την κιθάρα του μουσικό πρόγραμμα με αναδρομή στο ελληνικό τραγούδι απο την παλαιά εως την νέα εποχή στο οποίο θα συμμετέχουμε όλοι τραγουδώντας μαζί του.
Δευτέρα
17.6.2024
Πολιτιστικό Κέντρο Δροσιάς
Γρ. Λαμπράκη 19 .
Είσοδος ελεύθερη
Για την Ομάδα Πολιτισμού Δροσιάς του Δήμου Διονύσου
Κώστας Μαντάς
6.6.2024